top of page
Adsız tasarım - 2023-10-19T053844.627.jpg

Cilt Bakımı

STANDART BAKIMLAR,HYDRATING SUPREME CARE, Kuru Ciltler Nem Bakımı

Nem İhtiyacı Olan 15-35 Yaş Arası Ciltler İçin Aylık Cilt Temizliği Ve Nem Bakımı

Nem bakımlarının vazgeçilmez etken maddelerinden olan Jojoba Yağı ve Makademya sayesinde kuru ve nem problemi yaşayan ciltleri yoğun olarak nemlendirip beslerken Karahindiba ve Sabır Otu, cilt yapısına zarar veren toksinlerin vücuttan atılmasını sağlayarak antioksidan etkisi gösterirler. Semizotu, içeriğindeki Omega-3 sayesinde cildin daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar, cilt renginin dengeli olmasında etki gösterir. Bunların yanında Ginseng, Bal, Melek Otu, Kuşburnu, Hünnap ve Allantoin gibi yüksek etkili etken maddelerle muhteşem bir bakım konforu sunar.

Adsız tasarım (59).png
Adsız tasarım (52).png

OIL-CONTROL CLARIFYING CARE
Karma ve Yağlı Ciltler Arındırıcı Bakım

Karma Ve Özellikle Yağlı 15-35 Yaş Arası Ciltler İçin Aylık Cilt Temizliği Ve Sebum Dengeleme Bakımı

Yağlı ve karma ciltlerin en büyük sorunu olan sivilce ve akne problemlerini ve fazla sebum salgısını dengeleme özelliğine sahip bu bakımda Kil ve Hamamelis (Cadı Fındığı) sayesinde T-bölgesindeki yağlanmanın dengelenmesi sağlanır ve fazla yağ üretimi problemini çözerek parlamanın giderilmesine yardımcı olurlar. Bakımın içerisinde Lavanta, Biberiye ve Limon gibi güçlü antiseptik, antioksidan ve dezenfektan özellikte etkenler bulunur.

EXTREME SENSITIVE CARE
Hassas Ciltler Sakinleştirici Bakım

Hassas 15-45 Yaş Arası Ciltler İçin Aylık Cilt Temizliği Ve Sakinleştirici, Hassasiyet Giderici Bakım

Hassas ciltler için yatıştırıcı ve güçlendirici bir bakımdır. Bu bakım,ciltteki kızarıklıkların azalmasına olanak sağlanırken aynı zamanda cilt hassasiyetini yatıştırarak kuperozlu bölgelerde onarım sağlanmasına yardımcı olur. Bakım sayesinde ciltteki nem sabitlenir. Cildin kalitesi arttırılırken aynı zamanda cildin serbest radikallere karşı bir bariyer oluşturarak güçlenmesi de sağlanır. İçerisindeki Hyaluronik Asit, Maş Fasülyesi, Squalen, Hamamelis, Deniz Hıyarı, Allantoin, Panthenol gibi güçlü etkenler sayesinde muhteşem bir bakım sunar.

ADVANCED REPAIR CARE
Olgun Ciltler Yenileyici Bakım

Bakımsız Kalmış 28-45 Yaş Arası Ciltler İçin Aylık Cilt Temizliği Ve Yenileyici Antı-Agıng Bakım

Elastikiyetini kaybetmiş ve yıpranmış ciltler için özel olan bu bakım, içerdiği Japon Biberi ve Hidrolize Kolajen sayesinde cildi koruduğu ve hücre büyümesini teşvik ettiği için, ince çizgi ve kırışıklıklar ile savaşarak cildin daha güzel ve parlak görünmesini sağlar, böylelikle yaşlanma karşıtı etki gösterir. Bakımın içerisindeki yüksek etkili Arı Zehri peptid bakımından çok zengindir, bu sayede kolajen üretilmesine, ciltte dolgunluk etkisine, ciltteki çizgi ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.

ADVANCED EYE CONTOUR CARE Göz Çevresi Yenileyici Bakım

Göz Çevresinde Oluşan Koyu Renkli Halkaların Ve İnce Çizgilerin Giderilmesine Yardımcı Bakım

Göz çevresi bölgesinin en büyük problemi olan koyu renk halkalanmalar ve ödemler üzerinde etki gösteren bu bakım içerdiği Tavşan Memesi bitkisi ile dolaşım sistemine etkide bulunur. Hint At Kestanesi Özü, ödem giderici özelliğinin yanı sıra mikro sirkülasyonu arttırarak göz altı morluklarını ve şişliklerini yatıştırır. İnce çizgi ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.

bottom of page